काठमाडौँ उपत्यकामा सवारी साधन जोर बिजोर प्रणाली लागू गर्ने निर्णय

2022-01-20   समाचार

काठमाडौँ, ६ माघ०७८ । काठमाडौँ उपत्यकामा माघ ७ गते रातिबाट यातायातमा जोर बिजोर प्रणाली लागू गर्ने निर्णय गरिएको छ ।उपत्यकाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुले बिहिबार सो निर्णय गरेका हुन् । माघ ७ गते राति १२ बजेबाट यातायातमा जोर बिजोर प्रणाली लागू गर्ने निर्णय गरिएको ललितपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी घनश्याम उपाध्यायले जानकारी दिनुभयो । दैनिक रुपमा कोरोना संक्रमणको दर अत्याधिक मात्रामा बढ्दै गएकाले उपत्यकामा सवारी साधनमा जोर विजोर प्रणाली लागु गरिएको उपाध्यायले बताउनुभयो ।

काठमाडौँ, ललितपुर र भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुको आज बसेको संयुक्त बैठकले भोलि (शुक्रबार) राति १२ बजेदेखि सार्वजनिक र निजी सवारी साधनहरुमा जोर बिजोर प्रणाली लागू गर्ने निर्णय गरेको हो । जोरबिजोरको निर्णय दुई पांग्रे सवारी साधनहरुमा पनि लागू हुने छ ।