रसिया द्वारा साउदी अरब ५–० ले पराजीत,बिरालाेकाे भबीश्य बाणी मील्याे

2018-06-14   खेलकुद

काठमाडौं३१जेठ०७५/  विश्वकप फुटबलको २१ औं संस्करणमा आयोजक रसियाले साउदी अरबविरुद्व ५ गोल गरेको छ । खेलको ७१ औं मिनेटमा रसियाका अर्तेम डेजुवाले तेस्रो गोल गरेका हुन् ।

रसियाका युरी गजिन्सकीले खेलको १२ औं मिनेटमा गोल गर्दै रसियालाई पहिलो अग्रता दिलाएका थिए भने खेलको ४३ औं मिनेटमा रसियाका डेनिस चेरसेभले दोस्रो गोल गरेका थिए ।बिहीबार रुसको राजधानी मस्कोस्थित लुजनिकी रंगशालामा रसिया र साउदी अरबबीच प्रतिस्पर्धा  भएकाे थीयाे भने उक्त प्रतीयाेगीताकाे भबीश्यवाणी कान नसुन्ने सेताे बिरालाेले रसियाले जीत्ने भनेर भबीश्यबाणी गरेकाे थीयाे  उक्त बिरालोलार्इ विश्वकपको भविष्यवाणी गर्ने अाधिकारिक जनावरको मान्यता दिइएको छ। यसअघिका केही भविष्यवाणी मेल खाएपछि उक्त बिरालाेलार्इ विश्वकपमा अाधिकारिक भविष्यवाणीका लागि ल्याइएकाे हाे ।